Nuru masáž v Praze

Japonsko, to není jen suši, špičková technologie, tisícileté tradice, karaoke či kvetoucí třešně. Mezi další věci, které tato země dala světu, patří i Nuru masáž. Naštěstí nemusíte cestovat až do Japonska, abyste si tuto erotickou masáž mohli dopřát – náš pražský salón vám může posloužit úplně stejně!

 • HLUBOCE SMYSLNÝ ZÁŽITEK
 • TĚSNÝ, INTIMNÍ KONTAKT
 • POUŽITÍ SPECIÁLNÍHO GELU
 • UVOLNÍ VAŠE TĚLO
 • ZRELAXUJE VAŠI MYSL
 • POSILUJE LIBIDO
 • POZITIVNÍ DOPAD NA VAŠE ZDRAVÍ

Proč se rozhodnout právě pro Nuru masáž?

Jedná se o proceduru, jejíž popularita v posledních letech raketově vzrostla – a to z dobrých důvodů. Slovo nuru znamená „kluzký“ – to proto, že je tato masáž charakterizována právě použitím speciálního kluzkého gelu z mořských řas, který usnadňuje vzájemný kontakt mezi těly. Ano – nečekejte tradiční stimulaci pouze za pomoci rukou – ke slovu zde přijde celé tělo terapeutky, které se bude dráždivě klouzat po tom vašem. Ačkoliv přímý sex k nuru nepatří – to je pouze populární omyl – pocitově jde o jeho nejbližší simulaci, která jej může svou intenzitou dokonce ještě předčít! Kromě erotického aspektu dokáže nuru ale samozřejmě také poskytnout ryzí relaxaci celému tělu, a proto je vyhledávána pro své fyzioterapeutické účinky…

Jde o tzv. body to body masáž  - tělo na tělo. Počítejte s tím a připravte se

Nebojte se, nic zvláštního se od vás očekávat nebude. Ačkoliv leckde zaznívá, že byste si měli před samotnou procedurou oholit chlupy na těle, ve skutečnosti to není vůbec nutné – ačkoliv to může vzájemný kontakt usnadnit. Vyhněte se pouze nadměrné konzumaci alkoholu „na kuráž“ a návštěvě těsně po jídle. Velice také doporučujeme zajít si před začátkem na toaletu! Vzhledem k povaze této služby je také naprosto zásadní dodržovat hygienu – nebojte se, v našem podniku jsou sprchy, kde vám umožníme se umýt. Jinak se můžete plně oddat rozkoši, kterou s sebou nuru přináší…

Jak tato japonská erotická masáž probíhá?

 1. Jakmile bude úvodní sprcha (kterou můžete dokonce absolvovat společně se svou masérkou) za vámi, budete uvedeni na pohodlnou masážní matraci. Atmosféra místnosti bude nabita erotickým příslibem, podbarveným tlumenou září svíček a relaxační hudbou.
 2. Terapeutka pokryje své i vaše tělo teplým nuru gelem. Nebojte se, tato substance bude po skončení snadno smytelná vodou.
 3. Zprvu budete ležet na břiše, zatímco se zkušené ruce budou věnovat kompletnímu uvolnění vašeho zádového svalstva. Nezůstane ale jen u rukou – nebude to trvat dlouho, a ucítíte dívčino nahé tělo na svém, jakmile se začne smyslně vozit po vašich zádech.
 4. Jakmile bude této polovině těla věnována dostatečná péče, budete požádáni, abyste se otočili – a to pravé přijde právě teď.
 5. Podobná sekvence se bude opakovat – nejdříve ruce, poté celé tělo. Tentokrát bude ale zvláštní pozornost věnována i vašim intimním partiím. Nečekejte ale rychlý orgasmus – nuru je specifické právě jeho rafinovaným oddalováním a postupným navyšováním erotického napětí a vzrušení, než je mu konečně v samém závěru popuštěna uzda. Intenzita rozkoše je pak přímo neuvěřitelná!
 6. Masáž může pokračovat i po vyvrcholení – koneckonců jde o to, postarat se o celé tělo, nejen o jeho intimní partie. Jakmile váš čas vyprší, čeká vás finální sprcha, v níž ze sebe smyjete gel, a cesta domů, kde můžete v klidu nechat váš zážitek doznít…

Zažijte exotickou rozkoš v pohodlí domova

Nechce-li se vám vážit cestu až k nám, nevadí! Eskort masáž je tou pravou volbou pro vás! Nejen po Praze, ale za příplatek i mimo ni – rádi vás po předchozí domluvě navštívíme přímo u vás doma či na hotelu.

Kdo tě bude masírovat?