Nuru masáž

Mezi nekonečnými způsoby relaxace a uvolnění mají erotické masáže speciální místo. Jak jinak než s atraktivní masérkou, která vás svými smyslnými doteky dokáže současně uvolnit a přivést na vrchol extáze, můžete zcela zapomenout na starosti všedních dnů? Pozitivní efekty erotické masáže dále zahrnují zlepšení potence i zjitření erotických fantazií, které si posléze klient přenáší i do svého osobního intimního života. Stále oblíbenější je potom i u nás tzv. „nuru masáž“.

Nuru masáž získala svůj název díky speciálnímu japonskému gelu, který se vyznačuje tím, že je bez chuti a zápachu, nelepí, současně je však dokonale kluzký a tím se perfektně hodí pro tzv. „body-to-body“ (někdy též „body slide“) masáž, při které po sobě kloužou nahá těla masérky i klienta. Již jen pohled na masérku roztírající si gel po svém krásném těle je velmi vzrušující. Dotyky jejího těla vám potom připraví krásné a vzrušující chvíle, a nakonec vás dostanou až k vyvrcholení a extázi. V našem masážním salonu Paradise naleznete ty nejlepší nuru masáže v Praze a odcházet od nás budete vždy spokojení.

Vyberte si jednu z našich atraktivních dívek, domluvte si návštěvu našeho masážního salonu Paradise, zvolte si nuru masáž a sami poznáte, proč se právě tento druh masáže těší v Americe i Asii takové popularitě a proč jí i v Evropě vyhledává stále více lidí. Vzájemný kontakt dvou nahých těl, které po sobě kloužou je nesmírně vzrušující a dokáže vás přivést až k bouřlivému vyvrcholení. Nuru masáž je ve spojení s prvotřídní kvalitou všech poskytovaných služeb a bohatým výběrem krásných dívek v masážním salonu Paradise skvělou volbou a připraví vám nezapomenutelný zážitek. Proto neváhejte a domluvte si schůzku s některou z našich zkušených profesionálních masérek, nebudete litovat! Nuru masáž je mezi erotickými masážemi něco speciálního!

Kdo tě bude masírovat?