Masérky

Úvod / Masérky

Toužíte po trošce smyslné rozkoše, která bude ale zároveň mít skutečný terapeutický přesah? Naše erotické masérky a maséři vám mohou poskytnout přesně to. Erotická masáž z jejich rukou je skvostným zážitkem, který si budete chtít zopakovat ještě mnohokrát! Náš personál vybíráme velmi pečlivě na základě následujících vlastností:

  • KRÁSA A ATRAKTIVITA
  • ZKUŠENOSTI
  • VSTŘÍCNOST, EMPATIE A MILÁ POVAHA
  • DISKRÉTNOST

Nechte se okouzlit některým z našich profesionálů či profesionálek – otevřou vám dveře do oblasti rafinované erotiky, která je většině lidí neznámá!

 

Krásky, které se neupejpají – naše erotické masérky čekají jen na vás!

Ať již preferujete štíhlejší či baculaté, blondýny, brunety či zrzky – u nás si jistě vyberete. Krása je ale v případě našich dívek pouze špičkou ledovce. Pod ní naleznete přátelskou, vstřícnou a veselou povahu, a především zápal pro své umění, jemuž naše masérky obětovaly stovky hodin plodné dřiny a které přitom neustále zdokonalují, což jistě poznáte na vlastním těle!

 

Erotičtí maséři jako ti naši jsou snem každé ženy

Na svém vypracovaném a svalnatém těle si tito muži zakládají, ale ještě větší pýchou je pro ně rozkoš, kterou mohou poskytnout těm, kdo se svěří do jejich rukou. Pod jejich zkušenými doteky roztaje každá žena, své služby ale mohou stejně tak nabídnout i gayům.

 

Sexy masérky a maséři, co se neváhají vydat za vámi

Měli jste v plánu nás navštívit, ale něco vám do toho vlezlo? Nebo to k nám máte daleko? Stydíte se či máte obavy, že vás někdo při návštěvě našeho podniku pozná? Objednejte si eskort masáž! Naše terapeutky a terapeuti jsou připraveni vyrazit na napsání či zavolání přímo k vám domů či na hotel – kamkoliv po Praze, za příplatek dokonce i mimo ni!

 

Nemusíte se spokojovat pouze s jednou dívkou či mužem! Díky čtyřruční masáži zmnožíte svou rozkoš až k samé hranici možností. Vyberte si dvě dívky najednou nebo kombinaci dívka / muž a nechte se uchvátit tím, co společně dovedou!