Tantra masáž v Praze

Jedinečná procedura, v níž se spájí rituální prvky staroindické tradice s moderními fyzioterapeutickými postupy. To je tantra masáž. Nahlédnout pod pokličku tohoto umění a zakusit je na vlastní kůži můžete v našem salónu i vy.

 

V čem všem dokáže tantra masáž pomoci?

Tantrická stimulace těla a její přínos pro lidské zdraví nemohou být nikdy přeceněny. Mezi pozitiva, která s sebou tato erotická masáž přináší, patří například:

 • Posílení imunity
 • Redukce stresu
 • Pomoc při sexuálních poruchách
 • Pozvednutí nálady, sebevědomí zmírnění negativních pocitů
 • Zvýšení libida a sexuálního výkonu
 • Celková tělesná relaxace

Jak přesně se bude Vaše tantrická masáž odehrávat?

 • Jakmile si zvolíte vašeho terapeuta či terapeutku, bude vás jako první čekat horká sprcha, kde ze sebe smyjete špínu všedního dne. Sprchovat se můžete dokonce společně – zbavíte se tak zbytečného studu a nervozity.
 • Po sprše si lehnete nazí na pohodlnou relaxační matraci – pokud by to pro vás nebylo příjemné, můžete se zprvu zakrýt ručníkem.
 • Klíčem k tantrické technice je také hluboké, rytmické dýchání, kterému vás vaše terapeutka v rychlosti naučí.
 • Začíná se velice zvolna – hlazením a jemným drážděním po celém těle, včetně intimních partií přičemž dojde i na použití luxusních rekvizit, například pštrosího peří či vzácných kožišin.
 • Poté přijdou na řadu intenzivnější a intenzivnější doteky, které vystupňují vaše vzrušení – ale nesmíte se mu okamžitě poddat. Tantra je specifická rafinovaným oddalováním a prodlužováním orgasmu a postupným budováním a navyšováním erotické energie. Opakovaně budete přiváděni až k samé hranici vyvrcholení, ale těsně před ní vaše terapeutka či terapeut zvolní, než se pustí do práce nanovo.
 • Nakonec budete moci dát návalu nové energie průchod v závěrečném orgasmu, který může trvat dokonce celé minuty! Ale vaše masáž může klidně pokračovat ještě dále – erotická satisfakce je pouze jedním z aspektů této procedury a plná pozornost se bude věnovat celému vašemu tělu.
 • Jakmile bude hotovo, čeká vás závěrečná sprcha a návrat domů. Nikam nespěchejte a nechte tantru ještě v klidu „doznít“. Z jejích pozitivních účinků budete moci těžit ještě dlouhou dobu poté!

Pokud to k nám máte daleko, nebo Vám návštěva našeho salónu nezapadá do plánu, můžete si objednat naši eskort masáž a dopřát si tak tuto rozkoš přímo u vás doma! Přijedeme za vámi nejen kamkoliv po Praze, ale dokonce i mimo ni!

Naše tantra masérky a maséři vám dychtí ukázat, co dovedou

Erotické masérky a maséři, kteří pro nás pracují, jsou nejen atraktivní, ale i přátelští, zkušení a profesionální - do jejich rukou se můžete bez obav svěřit. Vyberte si někoho, kdo vám bude nejmilejší – tantra je hluboce osobní prožitek, založený na důvěře a sympatii mezi „dávajícím“ a „přijímajícím“. Vzájemné souznění je zde proto klíčové, volte tedy pečlivě!

Hledáte zpestření svého partnerského života? Tantrické masáže pro 2 mohou být tím pravým!

Svou tantrickou proceduru si nemusíte užívat pouze sami. Rádi u nás přivítáme také páry! Společný tantrický zážitek může vlít novou mízu do vašeho vztahu, a kdoví – možná se z tantrických technik přiučíte i něčemu, co později okoření i váš vlastní milostný život…

 

Každému nemusí být smyslná masáž jeho partnera za jeho přítomnosti příjemná – a ačkoliv skutečně není důvod žárlit, rádi se přizpůsobíme limitům toho, co je pro vás přípustné a nebudeme dělat nic, co by vám nevyhovovalo.

Kdo tě bude masírovat?