Footjob v Praze

Pokud vás zajímá či vzrušuje práce nohou, takzvaný footjob, a hledáte místo, kde dát této své zálibě průchod, pak je náš salón tím pravým pro vás!

 

Odložte stud a pochybnosti a neostýchejte se nám s vaší fantazií svěřit – věřte, že nejste jediní! Vaši skrytou představu rádi proměníme ve skutečnost.

 

  • SOUČÁST NAŠICH EXTRA SLUŽEB
  • SPLŇTE SVÉ TOUHY VE ZCELA DISKRÉTNÍM PROSTŘEDÍ
  • PRO MUŽE, ŽENY I GAYE

Jak se bude celý scénář odehrávat?

Sami si zvolíte, kdy v průběhu masáže mají do hry vstoupit také dívčiny nohy. Obvykle je to až v její pozdější fázi, ale budete-li si to přát, může být váš footjob její vzrušující předehrou, která vás navnadí na další pokračování.

 

Krásně tvarované a dovedné nohy naší dívky pak začnou s virtuozitou hladit, laskat a masírovat vaše erogenní zóny.

 

Zkušená terapeutka dokáže zapojit chodidla, lýtka, nárty i prsty, aby byl váš zážitek o to pestřejší. Pokračovat se bude až k úplnému vyvrcholení, ale klidně i dále. Budete-li mít jiné přání, nemusí se celá procedura ani soustřeďovat na váš penis, nýbrž na libovolnou část vašeho těla – sami jste pány svého zážitku!

Objednejte si footjob ke své masáži

Toužíte-li po doteku krásných nohou, máte štěstí – tato technika je u nás standardní součástí repertoáru extra služeb. Tyto služby jsou objednatelné jako součást libovolné erotické masáže, kterých u nás nabízíme celou řadu. Stačí si vybrat některou z nich a zvolit footjob jako její doplněk. Můžete si tak dopřát nejen ten, ale kompletní zážitek erotické stimulace, jakou dokážeme poskytnout pouze u nás!

Kdo tě bude masírovat?